Jak kupować?

Asortyment w sklepie jest VINTAGE, co oznacza, że został wyprodukowany co najmniej 20 lat temu (chyba, że zostało to zaznaczone inaczej w opisie produktu). Dostępne produkty są uważnie, ręcznie wyselekcjonowane. Staramy się prezentować przede wszystkim ubrania, obuwie i dodatki jak najlepiej zachowane, jednak mogą one nosić ślady użytkowania lub posiadać drobne wady. W przypadku, gdy rzeczy posiadają jakieś wady, każdorazowo jest to zaznaczone w opisie produktu. Dodatkowo staramy się również zamieszczać zdjęcia prezentujące mankamenty danej rzeczy. 

W opcjach wyszukiwania dostępna jest funkcja wyszukiwania po "Rozmiarze przybliżonym". Są to rozmiary uśrednione, które nie oddają rzeczywistych wymiarów odzieży, obuwia i dodatków. Wynika to z faktu, że rozmiarówki są różne zależnie od miejsca pochodzenia rzeczy, czasu produkcji, czy nawet danego producenta.

Każdorazowo w opisie podajemy DOKŁADNE WYMIARY danej rzeczy. Przy wyborze produktu należy kierować się przede wszystkim DOKŁADNYMI WYMIARAMI podanymi w opisie, a funkcję "Rozmiar przybliżony" traktować jedynie orientacyjnie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl